SERIJA A: Bolonja savladala Inter, borba za Ligu šampiona nikad uzbudljivija (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje su u prvom meču nedeljnog programa 24.kola Serije A, na svom terenu savladali Inter 1:0.

Bio je to vrlo tvrd meč u kojem su domaćini bili bolji rival, a Inter za 90 minuta praktično nijednom nije pripretio golmanu Skorupskom.

U prvom poluvreemnu je Bolonja došla do gola preko Muse Baroua, ali posle gledanja VAR-a utvrđeno je da je Nikolas Domingez smetao golmanu gostiju Onani i gol je poništen.

Činilo se da će meč završiti bez golova, pošto sa obe strane nije bilo šansi, ali u 75. minutu Orsolini postiže gol za veliku pobedu ekipe Tijaga Mote.

Inter ostaje drugi sa 47 bodova, ali je zakomplikovao borbu za Ligu šampiona i sada Roma ima šansu da se izjednači na tabeli.

Bolonja je upisala četvrtu pobedu u pet utakmica i sad ima 35 bodova na 7. mestu.

PREKRŠIO JE DATU REČ: Pojavilo se pismo Embida predsedniku

Košarkaši SAD-a objavili su juče roster od 12 igrača koji će se takmičiti na OI u Parizu. Nakon 4. mesta...