Arsenal srušio Everton u odloženoj utakmici!

U odloženoj utakmici sedmog kola Premijer lige, fudbaleri Arsenala su deklasirali Everton rezultatom 4:0.

Arsenal je prvi gol postigao u 40. minutu kada je Saka sjajnim udarcem u bliži ugao gola koji je branio Pikford “otvorio” ekipu Evertona, na asistenciju Zinčenka.

Ubrzo je došao i drugi gol, Bukajo Saka trenutak nepažnje odbranbrenog fudbalera gostiju, oduzeo mu loptu, uposlio Martinelija kome nije bilo teško da loptu pošalje u mrežu za 2:0.

Treći gol je došao u 71. minutu meča kada je Trosar poslao loptu ka Martinu Odegardu koji je šutirao, a lopta je na putu do gola promenila pravac i Džordan Pikford je ostao nemoćan.

Tačku na pobedu je stavio svojim drugim golom na meču Gabrijel Martineli. Nakon ovog meča, Arsenal svog 60. boda i sada je pobegao Mančester sitiju na pet bodova prednosti.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...