Junajted nakon preokreta u četvrtfinalu FA kupa! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda slavili su posle preokreta protiv Vest Hema 2:1 i plasirali se u četvrtfinale FA kupa.

U prvom poluvremenu iako je Junajted držao više loptu u nogama, ,,čekićari“ su bili konkretniji. Mešutim i jednima i drugima falilo je preciznosti.

Najbolju priliku Vest Hem imao je Antonio, koji je pobegao Megvajeru za ceo korak i šutirao iz trka, ali je De Hea odlično intervenisao.

Po povratku na teren Souček je pucao glavom, ali je De Hea ponovo bio na visin zadatka. Vest Hem je konačno potvrdio da je dominantnija ekipa naovoj utakmici u 54. minutu. Said Benrahma je prošao po levoj strani, ispratio centaršut, dok zadnje linije ,,đavola“ kao da nije ni bilo. Od tada Vest Hem vodi 1:0.

Španski golman je definitivno čovek utakmice za Mančester. Ponovo je odbranio šut Antonija i spasio gol.

U drugom poluvremenu ozbiljnije je pripretio Kazemiro koji je uputio jak šut ka golu, ali je Areola odbranio.

Junajted je postigao gol, ali je Kazemiro bio u ofsajdu i ubrzo je poništen.

Ipak, došli su domaći do izjednačenja posle prekida. Centaršut iz kornera poslao je Bruno, a prvi u skoku nažalost po goste bio je Ager, koji je postigao autogol.

U 90. minutu Junajted je preokrenuo preko mlade nade Garnaća, koji je pokupio odbijenu loptu, smirio je i poslao precizno u dalji ugao.

Tačku na meč stavio je Fred u petom minutu nadoknade.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...