Poraz Totenhema u FA kupu, Grimzbi šokirao Sautempton! (VIDEO)

Fudbaleri Šefild Junajteda šokirali su Totenhem i plasirali se u četvrtfinale FA kupa. Rezultat na kraju je bio 1:0.

Jedini gol na meču je postigao Ilman Endijae u 79. minutu meča.

Ekipi Totenhema nije vredelo ni to što je uputila čak 17 šuteva (sedam u okvir gola), jer lopta nije htela u mrežu.

Sautempton je šokantno izgubio o Grimzbija, tima iz Lige dva, odnosno četvrtog po rangu takmičenja u Engleskoj. Poraženi su rezultatom 2:1.

Barnli – Flitvud Taun 1:0

Barnli je izvukao pobedu u poslednjim minutima protiv Flitvud Tauna 1:0. Gosti su se borili sa igračem manje celo drugo poluvreme, ali na kraju je presudio Roberts u 90. minutu i poslao svoj tim dalje.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...