NEPOBEDIV PROTIV POLJAKA: Hurkač se trudio, Đoković u polufinalu Dubaija! (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković, plasirao se u polufinale ATP turnira u Dubaiju. Sa 2:0 u setovima 6:3, 7:5 pobedio je poljskog igrača Huberta Hurkača.

Na početku prvog seta, oba igrača sigurnom igrom osvojili su po servis gem. Srbin je u četvrtom gemu napravio prvi brejk nakon što je prethodno propustio dve od tri prilike. Poveo je sa 3:1.

Zatim ga je i potvrdio za velika tri gema prednosti. Posle serije od 3:0 Poljak osvaja gem i smanjuje na 4:2. Kasnije je iskoristio drugu set loptu i poveo sa 1:0.

U prva četiri gema drugog seta nije viđen brejk, a Poljak je nastavio sa dobrim servisima. U 11 gemu Đoković je propustio brejk šansu. Uspeo je drugu stekavši možda ključnu prednost.

Nakon toga ga je potvrdio za petu pobedu u isto toliko mečeva protiv Poljaka. On će se u polufinalu sastati sa pobednikom meča između Danila Medvedeva i Borne Ćorića.

Drugi polufinalni par su Aleksandar Zverev i Andrej Rubljov.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...