Čavi nakon pobede: Nismo izdali svoj stil

Fudbaleri Barselone pobedili su kao gosti ekipu Real Madrida sa 1:0 u prvom polufinalnom meču Kupa kralja. Gol odluke postignut je u 26. minutu, kada je Eder Militao postigao autogol.

Nakon utakmice svoje utiske izneo je trener Barselone, Ćavi.

-Nismo smeli da dozvolimo protivniku da nam toliko oduzima loptu. Nismo uspevali da je zadržimo. Teško nam je bilo da osvajamo duele, ali smo se dobro branili, iako nam to nije bio plan, rekao je Ćavi.

Real Madrid je imao ogroman posed lopte, ali Ćavi smatra da je to zasluga sjajnog protivnika.

-Nismo izdali svoj stil. Protivnik nas je primorao da igramo na taj način. Ne možeš oduzeti loptu Luki Modriću i Toniju Krosu. Ponekad moraš da se braniš, jasan je Ćavi.

ATP MADRID: Nadal u svom stilu, posle tri sata, u osmini finala

Španski teniser Rafael Nadal savladao je Pedra Kaćina u trećem kolu mastersa u Madridu posle tri seta 6:1, 6:7,...