PL: Siti rutinski savladao Njukasl, Foden pokazao umeće (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su na Etihadu Njukasl sa 2-0 u 26. kolu Premijer lige i ponovo se približili Arsenalu na 2 boda, pa sada lider ima imperativ pobede protiv Bornmuta.

Poveli su Građani već u 15. minutu preko Fila Fodena, koji je primio loptu na ivici šesnaesterca i posle pravog slaloma smestio loptu u gol.

Na 2-0 je povisio Bernardo Siva u 67. minutu, kada je posle povratne lopte Erlinga Halanda precizno šutirao. Više nije bilo golova do kraja i ispostavilo se da je postavio konačan rezultat.

Siti sada na drugom mestu ima 58 bodova, devet više od gradskog rivala Junajteda koji je mesto iza, ali i dve utakmice više.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...