LA LIGA: Rafinja junak, Barselona preživela sa desetoricom! (VIDEO)

Fudbaleri Barselone, pobedili su Valensiju minimalnim rezultatom u 24. kolu La Lige. Izabranici Ćavija Ernandesa zadržali su tako bodovnu prednost u odnosu na najvećeg konkurenta Real Madrid.

Katalonci su bili dominantni u prvom poluvremenu. Kontrolisali su posed lopte a odnos u šutevima skoro je bio izjednačen.

Slepi miševi nisu uputili nijedan udarac u okvir gola, dok je vođstvo Barseloni nakon prvog dela doneo Rafinja iz 16. minuta.

Barselona je u nastavku propustila najbolju priliku za 2:0. Feran Tores nije realizovao penal u 55. minutu.

Potom je u 59. Arauho dobio direktan crveni karton kao poslednji čovek odbrane.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata. Valensija je u finišu tražila penal koji nije dobila.

Barselona sada ponovo ima 10 bodova viška od Reala koji večeras igra sa Betisom. Valensija se i dalje bori za opstanak.