S RAZLOGOM GA ZOVU POSEBNI: Nećete verovati šta je Žoze Murinjo radio dok su njegovi igrači rušili Juventus

Fudbaleri Rome su u derbiju 25. kola Serije A pobedili ekipu Juventusa rezultatom 1:0. Jedini gol na susretu postigao je Manćini u 53. minuti.

Gol Manćinija bio je fenomenalan i gledaoce je na Olimpiku bacio u trans. Žestoko se slavilo na tribinama, komentator je urlao, a slavilo se i na klupi Rome.

Međutim, reakcija trenera rimske “Vučice” Žezea Murinja bila je neuporedivo drugačija. “Special One” je samo podigao pogled i opet ga spustio kako bi nešto objasnio svom asistentu.

Juventus je do kraja ostao s igračem manje, izravan crveni karton zbog udaranja protivnika zaradio je napadač Mojze Ken. Roma je ovim trijumfom nastavila juriš na pozicije koje vode u Ligu šampiona.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...