EL: Makabi ne odustaje od TOP 8, “Ponos Izraela” bolji od Fenera

Košarkaši Makabija ostvarili su važnu pobedu u Tel Avivu protiv Fenerbahčea 78:74 i tako su ostali u trci za Top 8.

Meč je počeo u ritmu gostiju koji su brzo stekli 12 poena viška, ali kako je poluvreme odmicalo Makabi je ulazio u svoj ritam nošen sjajnom atmosferom u hali.

Na krilima Lorenca Brauna i Di Bartolomea domaći su preveli rezultat do poluvremena i sa plus 4 otišli na odmor.

U nastavku Makabi je vodio čitavim tokom igre i imali su i dvocifrenu prednost, ali se ušlo u neizvesnu penal završnicu.

Tu se bolje snašao Makabi i došao do skora 14-13. Fener sa druge strane ima 16-10 i boriće se za prve četiri pozicije koje garantuju prednost domaćeg terena u plej-ofu.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...