LK: Favoriti po planu! (VIDEO)

Odigrani su prvi mečevi 1/8 finala Lige Konferencija.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostima kiparski AEK sa 2:0. Dvostruki strelac za Vest Hem bio je Majkl Antonio u 36. i drugom minutu sudijske nadoknade poluvremena.

Pobedu u gostima ostvarila je i Nica, savladavši u Moldaviji Šerif sa 1:0, u duelu dve ekipe koje su ove sezone igrale protiv partizana u istom ovom takmičenju. Strelac pobedonosnog gola za Nicu bio je Ajub Amraui u trećem minutu sudijske nadoknade poluvremena.

Anderleht i Viljareal su u Briselu odigrali nerešeno 1:1. Poveo je Viljareal golom Manu Trigerosa u 28. minutu, da bi izjednačenje Anderlehtu doneo Andres Drejer pogotkom u 57. minutu.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su večeras na svom terenu Sivaspor sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija. Strelac pobedonosnog gola za tim iz Firence bio je Antonin Barak u 69. minutu.

Srpski reprezentativac u dresu Fiorentine Luka Jović proveo je svih 90 minuta na terenu.

Revanš mečevi na programu su za sedam dana.

Lacio – AZ Alkmar 1:2

NBA LIGA: Orlando na +38, Fila i moćni Embid imali odgovor (VIDEO)

Sinoć su se u najjačoj ligi sveta igrala tri duela plej-ofa. Denver je poveo sa 3:0 protiv LA Lejkersa. Orlando...