SVETSKI KUP: Poluvreme koštalo Srbiju trijumfa protiv Grčke!

Vaterpolisti Srbije, izgubili su od Grčke sa 16:14 u drugom kolu kvalifikacionog turnira Svetskog kupa u Podgorici.

Nakon trijumfa protiv Australije, Delfini su danas bili slabiji i konstantno jurili rezultat.

To se videlo tokom prvog poluvremena. Na početku su imali dva gola minusa.

U drugom periodu je Grčka dodala gas i postigla još četiri gola. Srbija je u finišu postigla tek treći pogodak za zaostatak od 5 golova po odlasku na pauzu.

Heleni su i u trećem periodu nastavili sa dobrom partijom. Srbija tokom tog dela igre uspeva da smanji rezultat i bude značajno efikasnija nego u prvom poluvremenu. Grci su te nalete odbili u četvrtini od čak 11 golova.

Srbija je pogotkom otvorila poslednju deonicu. Sa još jednim golom, izabranici Uroša Stevanovića su ponovo prišli na dva pogotka minusa. I tu je Grčka odbila nalete Delfina za trijumf.

Naš tim naredni susret igra sutra od 17:30 protiv domaćina Crne Gore koja takođe sada ima pobedu i poraz. Na finalni turnir u Los Anđelesu prolaze po tri ekipe iz dve grupe uz dve najbolje iz druge divizije.

U ovoj grupi su još Gruzija i Španija. Drugu u Zagrebu čine: Hrvatska, Italija, Mađarska, Francuska, SAD i Japan

Srbija – Grčka (2:4, 1:4, 6:5,)

SERIJA A: Juve izvukao živu glavu na Sardiniji, Vlahović strelac prelepo gola! (VIDEO)

U drugom meču 33. kola Serije A, Kaljari i Juventus su odigrali 2:2. Ponovo je tim iz Torina odigrao slab...