BRAZILCI ODIGRALI GLAVNE ULOGE: Espanjol šokirao Bernabeu na startu, ali nije izdržao (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida savladali su na Santijago Bernabeu Espanjol sa 3-1, u okviru 25. kola španske La lige.

Nije dobro počelo za Madriđane pošto ih je već u 8. minutu šokirao Hoselu, koji je ostao potpuno sam posle dodavanja Rubena Sančeza, a sve posle velike greške i loše procene Kamavinge.

Nisu domaći navijači međutim dugo čekali na izjednačenje. Vinisijus je u 23. minutu u svom maniru pronašao prostor za šut i pogodio dalji ugao za 1-1.

Preokret je doneo Militao u 39. minutu pogotkom glavom posle centaršuta Čuamenija sa leve strane, a sa tim rezultatom se otišlo i na pauzu.

Konačan rezultat postavio je Marko Asensio u trećem minutu zaustavnog vremena, nakon što ga je uposlio Danijel Sebaljos posle svog prodora.

Real sada sa 56 bodova i utakmicom više zaosatje šest bodova za vodećom Barselonom.

DO SKORA EVROLIGAŠKI TRENER: Litvanac pred novim poslom?

Košarkaši Žalgirisa su tokom ove sezone promenili trenera. Umesto Kazisa Maksvitisa, na klupu je seo Andrea Trinkijeri i umalo ih...