HLADE ŠAMPANJAC: Napoli za poluvreme rešio Atalantu! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija pobedili su Atalantu sa 2:0 u meču 26. kola Serije A. Utakmicu su rešili u drugom poluvremenu za ubedljivu prednost nad Interom u šampionskoj trci.

Napolitanci su u meč krenuli u veoma neobičnoj formaciji.

Prvo poluvreme nije obilovalo uzbuđenjima.

Domaćini iz Napulja imali su šanse preko Kvaračkelije i Politana ali je golman Muso bio na visini zadatka.

I drugo poluvreme počelo je napadima Napolija. Čuvar mreže Atalante se ponovo istakao intervencijom nakon šuta Osimena.

Ipak je kapitulirao u 61. minutu kada Kviča donosi vođstvo timu sa stadiona Dijego Armando Maradona. Iskoristio je dodavanje Nigerijca i posle slaloma postigao lep pogodak.

Amir Rahmani duplirao je vođstvo u 77. minutu. Bio je najviši u skoku posle ubacivanja Elmasa.

Atalanti je sada ugroženo mesto u Evropi naredne sezone, a Napoli ima 18 bodova više od Intera na čelu tabele.

RASPRODAJA U NAJAVI: Leverkuzen za 60 miliona ostaje bez važnog igrača, tri premijerligaša stala u red?

Fudbaleri Bajer Leverkuzena ove sezone su nadomak triple krune. Bundesligu su osvojili, a pokušaće da je završe bez poraza. U...