IZGUBILI KORAK ZA NAPOLIJEM: Specija srušila Inter i krenula ka opstanku! (VIDEO)

Fudbaleri Specije priredili su veliko iznenađenje pobedom protiv Intera 2:1 u 26. kolu Serije A.

Uspeli su da izdrže čak 27 udaraca Neroazura ka golu i da iz četiri svoja postignu dva.

Prvo poluvreme obeležio je promašen penal Lautara Martineza iz 14. minuta. Dragovski mu je odbranio šut.

Vođstvo speciji donosi sin čuvenog Paola Maldinija Danijel u 55. minutu.

U finišu su viđena dva jedanaesterca.

Prvo je Lukaku u 83. minutu izjednačio. Četiri minuta kasnije, Enzola donosi veliku pobedu Speciji posle faula Dumfrisa.

Oni su sada šest bodova iznad zone ispadanja, dok Inter zaostaje 15 bodova za liderom Napolijem.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...