KORAK KA F8: Delfini moćni protiv Ajkula!

Vaterpolisti Srbije, pobedili su Crnu Goru 11:9 u trećem kolu kvalifikacija za Svetski kup. Ostvarili su drugi trijumf , veoma važan za konačan plasman na tabeli. Nakon neizvesnog prvog poluvremena, izabranici Uroša Stevanovića prelomili su duel u trećoj četvrtini.

Prva četvrtina je protekla u izjednačenom ritmu. Isto se nastavilo i u drugoj deonici.

Nerešenim rezultatom otišlo se na odmor uz tvrdu igru na obe strane.

U trećem periodu, Srbija se prva odvojila. Stekli su četiri gola prednosti 10:6. Crna Gora tek u finišu treće četvrtine postiže novi gol.

Pogotkom su otvorili i poslednjih osam minuta. Srbija je u tom delu uspevala da se odbrani.

Naš tim sutra od 19:30 igra sa Španijom a potom im preostaje duel sa Gruzijom.

Podsetimo, tri prvoplasirane ekipe iz grupe idu na finalni turnir u Los Anđeles. U drugoj koja se igra u Zagrebu su: Hrvatska, Mađarska, Italija, Japan, Francuska i SAD.

Njima će se pridružiti dve najbolje ekipe sa turnira druge divizije.

Crna Gora – Srbija 9:11 (2:2,3:3, 2:5, 2:1)

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...