Senzacija u Indijan Velsu, Cicipas ispao!

Na startu turnira u Indijan Velsu, Džordan Tompson je u drugom kolu savladao  drugog nosioca Stefanosa Cicipasa 2:1, po setovima 7:6 (0), 4:6, 7:6 (5) za dva sata i 40 minuta igre.

U prvom setu smo videli da će biti reč o neizvesnom susretu, a u uvodnih 12 gemova nismo imali prilike da vidimo nijedan brejk. U taj-brejku je Tompson imao znatno više samopouzdanja, te je sa 7:0 “počistio” Cicipasa i došao do prednosti u setovima.

Čekao se odgovor Grka, koji je kad tad morao doći, i došao je već na početku drugog seta, kada je uzeo brejk Australijancu.

Ipak, Tompson je uzvratio, ali je već u trećem gemu Cicipas ponovo oduzeo servis protivniku, što je bilo dovoljno da kasnije dođe i do seta.

Treći set je bio maltene preslikan kao prvi, pošto nismo imali prilike da vidimo nijedan brejk, samo što je u finišu Australijanac

OSTAO BEZ TRENERA: Ova stvar je ubrzala rastanak Đokovića i Ivaniševića

Srpski teniser Novak Đoković u nastavak sezone ulazi bez trenera. Nakon skoro pet godina, prekinuo je saradnju sa Goranom Ivaniševićem....