LA LIGA: Barselona suvereno drži tron, remi u borbi za Ligu šampiona (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su večeras Atletik u Bilbau minimalnim rezultatom 1-0, u 25. kolu španske La lige.

Jedini pogodak na meču postignut je u prvom minutu zaustavnog vremena prvog poluvremana, a strelac je bio Rafinja.

Katalonci tako ostaju lideri na tabeli sa 9 bodova više od drugoplasiranog Real Madrida.

U utakmici timova koji se bore za plasman u Ligu šampiona Viljareal i Betis su remizirali na De la Keramici pošto je meč završen rezultatom 1-1.

Gosti su vodili na poluvremenu zahvaljujući pogotku Borhe Iglesijasa u 38. minutu, a rezultat je poravnao Džeremi Pino u 55. minutu.

Oba tima ostaju izvan zone koja vodi u Ligu šampiona, gde kaskaju za Atletiko Madridom i Real Sosijedadom koji su na po 45 bodova. Betis je peti sa 42, a Žuta podmornica mesto iza sa 38 bodova.

Pobedu je slavio Betisov gradski rival Sevilja, koja je bila bolja od Alemrije sa 2-1.

Već u drugom minutu je Serhio Akieme šokirao navijače na Ramon Sančez Pishuanu kada je Almeriji doneo prednost od 1-0.

Domaćin je imao sreće pošto je Lukas Okampos izjednačio sa penala u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a pobedu je doneo Erik Lamela u 73. minutu.

BURNO U KRUŠEVCU: Poznato ko vodi Napredak tokom PO

Fudbaleri Napretka ove sezone igraće u plej-ofu Superlige Srbije. U prvom kolu gostuju ekipi Mladosti. Ali sa novim trenerom pošto...