Norvežani se revanširali Srbiji sa kamatom!

Rukometaši Norveške revanširali su se reprezentaciji Srbije za poraz u Novom Sadu pošto su na svom parketu ubedljivo slavili 35:25.

Meč je počeo izjednačeno, ali su sredinom poluvremena Norvežani napravili seriju 5:0 i došli do rezultata 15:9. Do poluvremena Srbija je umanjila na 17:12, a u drugom delu nije više bilo neizvesnosti.

Norveška je rutinski povećavala razliku i na 5 minuta pre kraja su imali čak 10 golova viška – 31:21.

Meč je do kraja bio formalnost i završen je rezultatom 35:25.

Najefikasniji kod pobednika bio je sjajni Sagosen koji je postigao 12 golova, dok su kod Srbije Marsenić i Orbović postigli po 4 gola.

Srbija i Norveška su sad izjednačeni sa 6 bodova na vrhu tabele.

POČEO JE SPEKTAKL: Ovako su Grobari pozdravili ljubimce pred Olimpijakos (VIDEO)

Košarkaši Partizana u ovim trenucima su počeli duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Crno-beli se bore za plej-in. Pirejcima meč...