PL: Arsenal šampionski, veliki kiks Junajteda (VIDEO)

Odigrana su tri meča nedeljnog programa u Premijer ligi.

Arsenal je na teškom gostovanju Fulamu odigrao jednu od najboljih partija ove sezone i slavio sa 0:3.

Sva tri gola su pala u prvom poluvremenu, a strelci su bil iGabrijel, Martineli i Odergard. Zanimljivo je da je sva tri gola namestio pojačanje u januaru Trosar.

Arsenal je ostao na prvom mestu sa 66 bodova i ima 5 bodova više od Mančester sitija. Fulam je na 8. mestu sa 39 bodova.

Mančester junajted je napravio veliki kiks sa fenjerašem Sautemptonom i odigrao 0:0.

Meč je obeležilo isključenje Kazemira koji će duže vreme biti odsutan u Premijer ligi.

Junajted je na trećem mestu i ima 50 bodova, dok Sautemton je poslednji sa 22 boda.

Vest Hem je osvojio samo bod protiv Aston Vile 1:1 i očekuje ga grčevita borba za opstanak.

Poveli su gosti preko Votkinsa u 17. minutu, a izjednačio je Banrama u 26. minutu sa bele tačke.

Vest Hem ima isiti broj bodova kao Bornmut koji se nalazi u zoni ispadanja, dok Aston Vila je na 11 . mestu sa 35 bodova.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...