TSC NASTAVLJA DA “JURI” PARTIZAN: Nosi sva tri boda iz Lazarevca

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole slavili su na teškom gostovanju protiv Kolubare u Lazarevcu minimalnim rezultatom 1-0, u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Odlučujući pogodak postigao je defanzivac gostiju Nemanja Petrović u 67. minutu, kada je bio precizan glavom posle centaršuta Saše Jovanovića.

U prvom poluvremenu je TSC napadao sve vreme ali je gol izostajao, u velikoj meri i zahvaljujući sjajnom čuvaru mreže Kolubare Dejanu Stanivukoviću.

Tim iz Bačke Topole je tako ponovo na samo dva boda zaostatka za Partizanom i sa 52 osvojena boda do sada zauzima treću poziciju. Kolubara je deveta sa 30 sakupljenih bodova.

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...