Grujić bez četvrtfinala, Inter se izvukao protiv Porta (VIDEO)

Fudbaleri Intera plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona nakon što su večeras odigrali nerešeno 0:0, ali su slavili u prvom meču u Milanu rezultatom 1:0.

Inter je uspeo u nameri da se odbrani, iako je portugalski tim pokušavao na sve načine da dođe do gola. U trećem minutu, Uribe je šutirao pored gola, a nekako su se tu zaustavili domaći.

U samom finišu poluvremena, Galeno je tražio penal nakon što ga je Damfriz zaustavio, ali sudija kaže da je bilo sve po propisu. U 76. minutu šansa za Marka Grujića koji šutira nisko, ali je Onana danas bio na visini zadatka.

Do kraja meča nije bilo mnogo šansi, pa je je rezultat ostao nepromenjen, a italijanski tim ide dalje zahvaljujući pobedi na svom terenu.

Fudbalski vikend za pamćenje: Ovo su pet utakmica koje se moraju naći na vašem tiketu!

Pred nama je još jedan uzbudljiv fudbalski vikend – petak, subota i nedelja rezervisani su za top lige, a...