KUP SRBIJE: Crvena zvezda nije dozvolila iznenađenje, Radnički pružio dostojan otpor (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u 1/4 finale Kupa Srbije pošto su u Sremskoj Mitrovici savladali Radnički 1:3 (1:1).

Branilac trofeja u Kupu Srbije je od starta uspostavio, očekivano, kontrolu na terenu, ali nisu uspevali da naprave ozbiljnije šanse.

Radnički nije napadao, ali su stigli prvi do gola. Posle kornera, Rodić je igrao rukom u kaznenom prostoru i nije bilo dileme za arbitra koji je odmah pokazao na belu tačku.

Precizan je bio Krsta Đorđević u 38. minutu za veliko slavlje navijača na stadionu.

Od tog trenutka gosti kreću mnogo odlučnije i samo pet minuta kasnije su došli do izjednačenja, a strelac je bio Mirko Ivanić.

U drugom poluvremenu nije bilo dilema. Beograđani su u potpunosti kontrolisali loptu i preko Rakonjca brzo stižu do 1:2.

Nisu tu stali Milojevićevi izabranici, i pobedu je praktično overio golom Kings Kangva 20-ak minuta pre kraja meča.

Dominirala je Crvena zvezda terenom i u finišu. Stvoreno je nekoliko prilika, ali nije bilo golova i ostalo je 1:3.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...