LIGA KONFERENCIJA: Viola u četvrtfinalu, upisao se Milenković! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine plasirali su se u četvrtfinale Lige konferencija. Oni su danas u revanšu osmine finala pobedili turski Sivas sa 4:1 na gostovanju.

Fiorentina je u početku meča bila agresivnija. Šutirali su više od rivala koji je postepeno preuzeo kontrolu nad loptom.

Anulirali su prednost tima iz Firence u 35. minutu. Strelac je posle solo prodora bio Ješiljurt.

Do poluvremena, Kabral je izjednačio u 44. minutu i vratio ukupnu prednost na stranu Viole.

Fiorentina je u 62. minutu povela sa 2:1. Strelac je bio srpski internacionalac Nikola Milenković nakon kornera Mandragore.

Autogolom Gutasa, Fiorentina je u 78. minutu povela 3:1. Arslan je potom isključen i Sivas je ostao sa desetoricom od 81. minuta.

Kastrovili je u 89. poveisio na 4:1 što je bio konačan rezultat. Žreb za četvrtfinale sva tri evro takmičenja biće održan sutra.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...