LK: Ispali Lacio i Viljareal, Vest Hem lako do četvrtfinala!

U okviru Lige konferencije, ekipa Vest Hema je savladala AEK Larnaku sa 4:0, a s obzirom na to da je u prvom meču na Kipru bilo 2:0, ukupan rezultat je 6:0.

Poveli su u 21. minutu golom Skamake, a onda je do kraja poluvremena ekipa AEK-a ostala bez jednog fudbalera u polju, crveni karton je dobio Gustavo.

Početkom drugog poluvremena je sve bilo rešeno, Bouven je sa dva gola u 47. i 49. minutu povisio na 3:0, a konačnih 4:0 delo je Mubame u 65. minutu.

U četvrtinalu je i Nica koja je u obe utakmice savladala Šerif, bilo je 3:1 u drugoj, a podsećamo da je u prvoj bilo 1:0. Lacio je ispao iz daljeg takmičenja nakon što su poraženi od AZ Alkmara rezutatom 2:1 koliko je bilo i u prvom susretu. Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić je igrao do 58. minuta kada je zamenjen.

Veliko iznenađenje napravila je ekipa Anderlehta koja je savladala Viljareal u gostima, bilo je 0:1. Posle prvog meča je bilo 1:1.

REZULTATI:

AZ – Lacio 2:1, prvi meč 2:1
Viljareal – Anderleht 0:1, prvi meč 1:1
Vest Hem – AEK Larnaka 4:0, prvi meč 2:0
Nica – Šerif 3:1, prvi meč 1:0

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...