LALATOVIĆ BEZ POBEDE: Mladost preuzela poslednje mesto posle iznenađenja Radnika!

Fudbaleri Kragujevačkog Radničkog, pobedili su na gostovanju Mladost GAT 2:1 u 27. kolu Superlige. Od dolaska Nenada Lalatovića ekipa nije još uvek zabeležila trijumf.

Ekipa iz Novog Sada imala je posed lopte. Više je šutirala. Kragujevčani su u tom segmentu za 35. minuta bili polovični.

Jedna lopta je ipak završila iza golmana Kneževića u 30. minutu i udarca Luke Zorića.

Mladost je u nastavku izjednačila. Novica Maksimović realizovao je penal u 55. minutu.

Kragujevčani su brzo izjednačili. Strelac je u 62. minutu bio Vidosavljević na asistenciju Luke Milunovića.

Do kraja meča nije bilo promena rezultata.

Pošto je Radnik iz Surdulice savladao Partizan, Novosađani su sada poslednji na tabeli. Radnički je jedno mesto iznad crte za plej – of.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...