Olajinka ponovo pogodio, pa “pocrveneo” i pomogao Zvezdi (VIDEO)

Fudbaleri Salvije iz Praga remizirali su na gostovanju Liberecu u 24. kolu češke lige, pošto je utakmica završena rezultatom 2-2.

Ponovo je gol postigao i Peter Olajinka, od leta fudbaler Crvene zvezde, koji je tako nastavio efikasnu sezonu.

On je u 30. minutu nakon odbitka postigao izjednačujući pogodak, koji se održao do poluvremena (1-1).

Mik van Buren je potom u 65. minutu sa penala doneo potpuni preokret, ali je u samom finišu Olajinka i odmogao svojoj ekipi kada je dobio direktan crveni karton, zbog udarca glavom protivničkog igrača.

Nakon toga, u petom minutu nadoknade, njegov sunarodnik Viktor Olatunji je izjednačio na 2-2 i postavio konačan rezultat.

Slavija je i dalje lider na tabeli, ali ima isti broj bodova kao i gradski rival Sparta (po 54), a uskoro ih očekuje i međusobni okršaj. Ukoliko šampion bude Slavija, Crvena zevzda će vrlo verovatno biti u 3. šeširu na žrebu za Ligu šampiona.

Đurišić odličan u drugoj utakmici pred Draft!

Mladi srpski košarkaš Nikola Đurišić bio je odličan na drugoj utakmici koju je odigrao u sklopu priprema za predstojeći...