PARTIZAN PAO NA TREĆE MESTO: TSC savladao Mladost uz lep gol nekadašnjeg igrača Zvezde (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su na svom stadionu lučansku Mladost sa 2-1, u okviru 27. kola Superlige Srbije.

Na taj način je tim sa severa zemlje prestigao Partizan na drugom mestu tabele, nakon što su crno-beli juče poraženi od Radnika.

Domaćin je poveo već u 15. minutu lepim golom nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Miloša Cvetkovića, koji je precizno šutirao sa ivice šesnaesterca.

Na 2-0 je povisio Saša Jovanović u 36. minutu, kada je trebalo samo da ubaci loptu u mrežu posle odlične akcije sa Petrom Ratkovim, u spoju mladosti i iskustva.

Sa tim rezultatom se otišlo i na poluvreme, a ublažio ga je tek u 88. minutu sa penala nekadašnji fudbaler Partizana Nemanja Tomić.

Real napušta jedan od junaka prolaza rotiv Sitija, italijanski velikan krenuo po potpis

Real Madrid je uspešno prebrodio prolosezonskog "dželata" Mančester siti i plasirao se u polufinale Lige šampiona. Jedan od junaka prolaska...