Arsenal deklasirao Palas i pobegao sitiju na plus 8! (VIDEO)

U 28. kolu Premijer lige, fzdbaleri Arsenala savladali su Kristal Palas sa 4:1 i sada imaju osam bodova više u odnosu na drugoplasirani Mančester siti.

Arsenal je do vođstva došao u 28. minutu, kada je Gabrijel Martineli postigao šesti gol u isto toliko prethodnih utakmica. Usledila je opsada gola Palasa, Edegor je bio blizu gola, da bi u 43. minutu posle duže akcije Vajt namestio šansu Saki, koji je siguran sa pet metara iskosa sa desne strane, za 2:0 i svoj deseti gol u sezoni.

U 55. minutu videli smo još jednu lepu timsku akciju Arsenala, Trosar je bio asistent loptom u prostor, a Džaka je ovoga puta bio strelac.

Sedam minuta kasnije gosti stižu do gola posle kornera Olisa se Šlup najbolje snašao i pored Gabrijela i Edegora je dao gol Ramsdejlu. Ipak u 74. minutu Tirni je ubacio loptu sa leve strane, a Saka je iz prve šutirao sa desetak metara i tako definitivno rešio pitanje pobednika.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...