Barselona u završnici do velikog preokreta u El Klasiku! (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su u El Klasiku 26. kola La lige Real Madrid na Kamp Nou sa 2-1, posle preokreta i golova u završnicama oba poluvremena.

Real je poveo već u 9. minutu posle autogola Ronalda Arauha, koji je odreagovao nespretno posle centaršuta Vinisijusa Žuniora.

Kada se činilo da će Kraljevski klub otići na poluvreme sa prednošću, Serđi Roberto je hladnokrvno odbitak poslao u mrežu u poslednjem minutu prvog dela igre.

Da sve bude najteže po Real, pobedu i veliki preokret je doneo Kesi golom u zaustavnom vremenu utakmice.Vezni fudbaler iz Obale Slonovače je realizovao dodavanje mladog Alehandra Baldea sa leve strane, čemu je prethodilo lucidno odigravanje petom Roberta Levandovskog.

Katalonski klub je ovom pobedom dodatno uvećao prednost na prvom mestu tabele u odnosu na današnjeg rivala, pa mu sada beži 12 bodova.

NIJE SE DOMOGAO PLEJ-OFA: NBA liga dodelila nagradu Kariju (VIDEO)

Košarkaši Golden Stejta ove sezone ispali su u prvoj rundi plej-ina NBA lige. Izbacili su ih Sakramento Kingsi, koji su...