TANKA JE LINIJA OD JUNAKA DO TRAGIČARA: Mitrović postigao gol Junajtedu, pa isključen (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Fulam na Old Trafordu u četvrtfinalu FA Kupa sa 3-1.

Da je tanka granica od heroja do tragičara danas je demonstrirao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

On je prvo u 50. minutu doneo prednost svom timu, ali je potom u sveopštoj pometnji postupio veoma neoprezno i nekontrolisano, kada je zbog prigovora dobio direktan crveni karton u 72. minutu, nakon što je isti pokazan i Vilijanu zbog sprečavanja pogotka igranjem rukom. U tim trnucima je i trener Silva dobio crveni.

U svakom slučaju, postupak našeg centarfora doveo je tim sa Krejven Kotidža do stuacije da poslednjih dvadesetak minuta utakmice odigra sa dva igrača manje, što je tim Erika ten Haga umeo da iskoristi, i to veoma brzo.

Već u 77. minutu došlo je do potpunog preokrata, posle blickriga i golova Bruna Fernandeša i Marsela Sabicera u razmaku od samo dva minuta. Konačan rezultat postavio je još jednim pogotkom Bruno Fernandeš u 6. minutu zaustavnog vremena.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...