DEBAKL PRED DOMAĆOM PUBLIKOM: Bokan sat vremena držao košarkaše Budućnosti u svlačionici!

Ekipa podgoričke Budućnosti izgubila je juče od Gran Kanarije 94:69 u 17. kolu regularnog toka Evrokupa.

Španski tim je lider na tabeli sa skorom 14-3 dok su Podgoričani sada na 9-8 i šestoplasirani.

Kako prenose podgoričke Vijesti, predsednik Dragan Bokan bio je sa igračima i trenerom 55 minuta u svlačionici.

Prema njihovim informacijama, Bokan je najavio kazne za ekipu.

Loša utakmica svih 40 minuta. Prvo poluvreme iz Trenta nas je pratilo i ovde, bio je jako loš pristup u odbrani, dozvolili smo mnogo lakih šuteva, a Gran Kanarija je imala gotovo 60 odsto šuta za tri u 1. poluvremenu. Gosti su našli odličan ritam u napadu i držali ga do kraja. Nisam uspeo da nađem petorku koja bi bila odbrambeno čvršća, kako bismo postigli lake poene. Čak i kad bismo to uspevali, promašivali smo neka polaganja, rekao je trener Vladimir Jovanović.

Budućnost prvo igra gradski derbi sa Studentskim centrom u ABA ligi a potom gostuje Turk Telekomu.

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...