Rutinska pobeda Portugala, trijumf Bosne i Hercegovine na krilima Krunića! (VIDEO)

Večeras su odigrane prve utakmice u grupi J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. godine. Pobede su upisali Portugal i Bosna i Hercegovina dok su remizirali  Slovačka i Luksemburg.

Ekipa Portugala je na svom terenu savladala Lihtenštajn sa 4:0. Poveli su u osmom minutu golom Žoaa Kansela, a samo dva minuta kasnije su uvećali prednost golom Silve.

Četiri minute kasnije sa bele tačke je bio precizan Ronaldo, a u 63. minutu isti igrač postavio je konačan rezultatat novim pogotkom.

Bosna i Hercegovina je kao domaćin slavila protiv Islanda sa 3:0.

Poveli su u 14. minutu golom veziste Milan Radeta Keunića. Isti igrač bio je snalažljiv u šesnaestercu gostiju i pogotkom u 40. minutu duplirao prednost svog tima.

Potvrda trijumfa Bosne i Hercegovine stigla je u 63. minutu kada je Amar Dedić postigao pogodak. U meču između Slovačke i Luksemburga nije bilo golova.

Poznati termini utakmica četvrtfinala Kupa Srbije

U sredu 10. aprila, igraju se mečevi četvrtfinala Kupa Srbije, a sada su poznati i termini svih utakmica. Svi mečevi...