Majstor fudbala: Mesi postigao 800. gol u karijeri (VIDEO)

Najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi postigao je sinoć 800. gol u karijeri. Legendarni igrač postigao je prelep pogodak iz slobodnog udarca u pobedi njegove Argeninte nad Panamom.

Argentina je pobedila rezultatom 2:0, prvi gol delo je Almada u 78. minutu igre, dok je drugi gol postigao Mesi, iz slobodnog udarca minut pre kraja meča.

Leo Mesi je tako u 173. utakmici za Argentinu postigao 99. gol, z Barselonu je postigao 672, a za PSŽ 29, tako da mu je ovo bio 800. gol u 1039. utakmici u profesionalnoj karijeri.

Duljaj iskreno o svom statusu u Partizanu: Vruć krompir je u rukama Ivice Kralja, uvek je pričao da imam podršku

Jedan od glavnih vesti u svetu sporta u Srbiji u toku ponedeljka je najavljena smena Igora Duljaja sa mesta...