Mlada reprezentacija nemoćna protiv Italijana

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u prijateljskom meču odigranom u Bačkoj Topoli od Italije sa 2-0. Srbija je nastupala sa selekcijom do 21, dok su se Italijani suprotstavili sa nešto starijim igračima, do 23 godine, takoreći “olimpijskom” reprezentacijom.

Azuri su pokazali potpunu terensku nadmoćnost i naši momci nisu uspeli da upute šut ka golu tokom čitavog drugog poluvremena. Iako su odoleli napadima tokom čitavih 45 minuta, gosti su došli do prednosti ubrzo nakon povratka na teren.

Karboni je u 53. minutu centrirao, a Samuele Mulatjeri, član tima iz Serije B Frozinonea, glavom smestio loptu u gol. Nedugo potom i sam Karboni umalo nije duplirao prednost, pošto je zatresao prečku. Na kraju je Mulatijeri svojim novim golom postavio konačan rezultat u 67. minutu.

Larkin odbio Fener, poznato u kom klubu nastavlja karijeru

Košarkaš Efesa Šejn Larkin je glavna tema u košarkaškim krugovima u Turskoj. Mnogo se spekuliše u kom klubu će...