PRED MEČ SA SRBIJOM: Bivši napadač Zvezde doneo pobedu Crnogorcima protiv Krstajića (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je minimalnim rezultatom 1-0 Bugarsku kao gost, u prvoj utakmici odigranoj u grupi G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, u kojoj se nalazi i naš nacionalni tim.

Domaćin, kojeg predvodi nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić, imao je terensku inicijativu većim delom meča, ali su Crnogorci bili daleko konkretniji.

Odlučujući gol postigao je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Nikola Krstović u 70. minutu. Njemu je posle akcije Jovetića i Jovovića ostao lakši zadatak, pa je samo krunisao akciju kada je smestio loptu u mrežu.

Domaćin je u finišu krenuo na sve ili ništa i stvorio neke ozbiljne šanse. Svakako je najveću propustio Despodov, kada je već golman Mijatović bio savladan, ali je sa gol-linije “odbranio” štoper Atletiko Madrida Stefan Savić.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...