Ušao u odabrano društvo: Mesi postigao het-trik i ispisao istoriju

Fudbalska reprezentacija Argentine pobedila je jutros Kurasao 7:0 u prijateljskom meču.

Pet golova je bilo do kraja prvog poluvremena, a tri su bila delo najboljeg fudbalera svih vremena Lionela Mesija. SJajni fudbaler pogađao je u 20, 33 i 37. minutu. Mesi je postigao 102 gola u dresu reprezentacije i tako postao treći igrač u istoriji, koji je postigao minimum sto golova u dresu nacionalnog tima.

Argentinac se nalazi iza legendarnog Kristijana Ronalda (122) i Iranca Ali Deija (109).

Golove za Argentinu postigli su još Nikolas Gonsalez u 23, Enco Fernandez u 35, Anhel di Marija u 78. iz penala i Gonzalo Montijel u 87. minutu.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...