PL: Sitiju ne treba Haland da deklasira Liverpul (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija bili su ubedljivi u derbiju Premijer lige pošto su posle preokreta savladali Liverpul 4:1 (1:1). Sve su to uspeli bez najboljeg strelca Erlinga Halanda, koji je meč pratio sa tribina zbog povrede.

Poveli su gosti u 17. minutu preko Salaha, ali vrlo brzo je Siti poravnao rezultat preko Hulijana Alvareza.

Kako je počelo drugo poluvreme, gol za Siti je postigao Kevin De Brujne za preokret. Sedam minuta kasnije na 3:1 je povisio Gundogan i tu je već bilo jasno ko će biti pobednik ovog meča.

Konačan rezultat je postavio Griliš u 74. minutu.

Siti sad ima 64 boda i ostao je na minus 5 u odnosu na Arsenal. Liverpul je na 6. mestu sa 42 boda i očekuje ga borba za izlazak u Evropu.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...