SERIJA A: Atalanta ostala u trci za Ligu šampiona

U prvom meču 28. kola Serije A, fudbaleri Atalante su savladali Kremoneze 1:3 kao gosti.

Ovo je bitna pobeda za ekipu iz Bergama u borbi za prva četiri mesta koja vode u Ligu šampiona.

Poveli su gosti preko De Rona u 44. minutu i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Domaćin je izjednačio u 55. minutu pogotkom Ćiofanija iz penala.

U finišu pritisak gostiju i krucijalni gol u 73. minutu, koji je postigao Žeremi Boga na asistenciju Hojlunda.

Konačan rezultat postavljen je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, kada je Ademola Lukman na pas Edersona pogodio za 1:3.

Atalanta sada sa 48 bodova je na deobi četvrtog mesta sa Milanom, dok je Kremoneze sa 13 bodova na poslednjem mestu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...