SERIJA A: Inter ostao bez bodova na Meaci (VIDEO)

Fudbaleri Intera kiksnuli su na Đuzepe Maci u 28. kolu Serije A, pošto su poraženi minimalnim rezultatom 1-0 od Fiorentine.

Tako Nerazuri ostaju u borbi za drugu poziciju na dva boda iza Lacija, koji ima i utakmicu manje, dok će gradski rival Milan imati priliku da sutra u derbiju protiv lidera Napolija takođe prestigne tim Simone Inzagija.

Odlučujući pogodak postigao je Đakomo Bonaventura u 53. minutu, kada se usled kornera našao na pravom mestu i, nakon što je Onana sjajno odbranio pokušaj glavom Kabrala, na isti način smestio loptu u mrežu.

Tome je prethodio veliki promašaj Romelua Lukakua na suprotnoj strani, pa je tako aktuelni vicešampion kažnjen neposredno nakon toga.

U pobedničkom timu zbog povrede nije bilo Luke Jovića, Nikola Milenković je zaigrao od starta drugog poluvremena, dok je Aleksa Terzić čitav meč presedeo na klupi.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...