Zvezda u finišu srušila Mladost na Lalatovićevom debiju! (VIDEO)

U 28. kolu Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu novosadske Mladosti rezultatom 4:2. Novosađani su u 11. minutu poveli preko Milana Vidakova. Nije mu bilo teško da loptu sa dva metra ubaci u mrežu Crvene zvezde, potp ga je Babić sjajno uposlio posle prodora sa desne strane.

EURO 2024: Slovačka- Ukrajina | Poljska- Austrija | Nizozemska- Francuska

Imali su gosti još jednu dobru priliku, stativu je pogodio Saša Marković, bio je to sjajan udarac sa 15 metara. Ipak u 16. minutu Katai je uklizao u ubacio loptu u mrežu Mladosti, VAR je proveravao da li je bilo ofsajda priznat je gol i crveno-beli su izjednačili.

U 33. minutu ponovo je pogodila Mladost. Raspoloženi Saša Marković je uposlio Vidakova, ovaj je zaobišao Vasiljevića i poslao loptu u mrežu.

Napadala je Zvezda, ali nije uspela da dođe do pogotka sve do 45. minuta. Vidakova je pogodila lopta u ruku, Jeknić je sam pogledao snimak i pokazao ne belu tačku, jedanaesterac za Crvenu zvezdu. Kanga je to rutinski rešio za 2:2.

U drugom poluvremenu Zvezda je bila konkretnija, napadala je ali sa druge strane i Mladost se odlično držala, međutim u 83. minutu crveno-beli su postigli pogodak. Posle kornera Kange Marko Rakonjac, pet minuta po ulasku u igru postiže gol za Crvenu zvezdu, ali to nije bilo sve, ubrzo je usledeo novi gol za domaćina. Aleksandar Katai je uvećao prednost u 90. minutu , ušla je lopta u gol posle odbitka i ovo je bio konačan rezultat susreta na Marakani.

EURO 2024: Gruzija- Češka | Turska- Portugal | Belgija- Rumunjska