Babić doneo prednost Almeriji! (VIDEO)

Fudbaleri Almerije remizirali su rezultatom na gostovanju Selti u 27. kolu La Lige, pošto je utakmica završena rezultatom 2-2.

Vodeći pogodak za goste već u sedmom minutu postigao je srpski reprezentativac Srđan Babić, koji je odlično skočio i glavom poslao loptu pod prečku posle centaršuta Robertonea iz kornera.

Međutim, radost gostiju je trajala samo tri minuta pošto je Haris Seferović u 10. minutu poravnao rezultat posle ubačene lopte sa desne strane.

Ponovo su gosti vodili posle pogotka Pigmala u 32. minutu, koji je trebao samo da ubaci loptu u prazan gol posle akcije Luisa Suareza.

Konačan rezultat je postavljen već do kraja poluvremena, kada je po drugi put izjednačio Karles Perez pogotkom sa dvadesetak metara.

Almerija ostaje u zoni ispadanja sa 27 bodova, koliko ima i Espanjol koji je mesto ispred, dok je Selta na 10. poziciji sa 35 bodova.

Željko obradovao navijače, najavljuje jak Partizan i naredne sezone!

Trener Partizana Željko Obradović obratio se medijima posle potpisivanja novog dvogodišnjeg ugovora sa crno-belima. Pričao je i o timu...