SERIJA A: Kapiten Sergej evrogolom iz slobodnjaka učvrstio drugu poziciju Lacija! (VIDEO)

Fudbaleri Lacija slavili su na gostovanju Monci sa 2-0 u 28. kolu Serije A, tako se dodatno odvojivši od Intera na drugoj poziciji na tabeli.

Nebeskoplavi su poveli već u 13. minutu, kada je usledila kontra po levoj strani, u kojoj je Zakanji proigrao Pedra koji je, uz lošu reaakciju odbrane domaćina, doneo prednost od 1-0.

Prelepim golom iz slobodnog udarca u 56. minutu je konačan rezultat postavio kapiten tima i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Sada Lacijali na drugom mestu imaju 55 bodova, pet više od Intera, čiji je sinoćnji poraz na Meaci od Fiorentine iskoristio.

Monca je sa druge strane 13. sa 34 osvojena boda.

Specija i Salernitana su u duelu dva tima sa dna tabele podelili bodove, pošto su u Speciji igrali 1-1.

Gosti su poveli autogolom Matije Kaldare u 43. minutu, dok je izjednačenje doneo i konačan rezultat postavio Eldor Šomurodov u 70. minutu.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...