SJAJNA UTAKMICA: Milan “razbio” Napoli

Fudbaleri Milana su u derbiju 28. kola Serije A ubedljivo pobedili ekipu Napolija rezultatom 4:0.

Ovo je definitivno najgora utakmica ove sezone za Napoli, koji je igrao bez najboljeg napadača Viktora Osimena.

Milan je poveo u 17. minutu igre golomRafaela Leaa, a osam minuta kasnije prednost je duplirao Brahim Dijaz. Leao je postigao još jedan pogodak i tako doneo 3:0 u 59. minutu, dok je konačan rezultat postavio Salemakers u 67. minutu.

Milan u sledećem kolu dočekuje Empoli, a Napoli gostuje Lećeu.

Napoli je i dalje ubedljivi lider na tabeli sa 71 bodom, što je 15 više od drugoplasiranog Lacija. Milan je sa 51 bodom pna trećem mestu i napravio je važan korak ka plasmanu u Ligu šampiona.

NAKON PORAZA OD NOVOSAĐANA: Rade Bogdanović imao poruku za Partizan

Fudbaleri Partizana izgubili su od Vojvodine 3:2 u 3. kolu plej-ofa Superlige Srbije. Crvena zvezda je overila titulu, a crno-belima...