TSC JURI KA LIGI ŠAMPIONA: Odmakao Partizanu posle gola Zvezdinog deteta! (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su Radnik u Surdulici sa 1-0, u 28. kolu Superlige Srbije.

Na taj način su iskoristili poraz Partizana od Vojvodine u Novom Sadu i odlepili se na 4 boda prednosti u odnosu na crno-bele, na drugom mestu tabele koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Tim sa severa zemlje sada ima 58 bodova, što je pet više od Čukaričkog, koji međutim vodi sa 2-0 na poluvremenu u Nišu i ukoliko sačuva zalihu približiće se na -2 i takođe prestići Partizan.

Odlučujući pogodak na utakmici postigao je Luka Ilić sa penala u 61. minutu. Prethodno je najstrožija kazna dosuđena zbog faula nad Sašom Jovanovićem u šesnaestercu od strane Bondarenka.

Bivši fudbaler Zvezde i Mančester Sitija je rutinski realizovao jedanaesterac, poslavši golmana na drugu stranu u odnosu na loptu.

Trojica srpskih sudija u plej-ofu!

Evroliga je objavila spisak sudija za predstojeći plej-of ovog takmičenja. Naredne sedmice nas očekuje početak plej-ofa Evrolige, a Srbija možda...