ABA: Budućnost sa pola gasa rutinirala Mornar

U crnogorskom derbiju u okviru 24. kola ABA lige, Budućnost je u Podgorici pobedila Mornar 99:78.

Meč je rešen u prvom poluvremenu u kojem su domaćini imali 22 poena prednosti – 56:34.

Drugo poluvreme je bila formalnost i bilo je samo pitanje konačnog rezultata, koji je na kraju iznosio 99:78.

Naejfikasniji u oba tim su bili centri – Kenan Kamenjaš i Alfa kaba sa 16 poena kod Budućnosti, dok Pecarski sa 23 i Vranković sa 15 kod Mornara.

Podgoričani imaju skor 17-6, i nastavljaju borbu za treće mesto, dok Mornar ima skor 7-15.

Obradović posle Budućnosti: Suština je da je 1:0, odbrana dobra, skok mora da se popravi

Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u prvom meču polufinala plej-ofa. Sigurno su igrali crno-beli 38 minuta, ali su pred sam...