SERIJA A: Empolijev minimalac, “srpski” Torino remizirao (VIDEO)

U italijanskoj Seriji A večeras su odigrane preostale dve utakmice 28. kola.

Torino i Sasuolo su remizirali u Ređo Emiliji, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Andrea Pinamonti je domaćinu doneo prednost u 36. minutu, pa je Sasuolo vodio na poluvremenu.

Konačan rezultat postavio je Antonio Sanabrija, koji je doneo izjednačenje u 66. minutu.

Od srpskih fudbalera su u startnoj postavi Torina bili golman Vanja Milinković-Savić i Nemanja Radonjić, umesto kog je u 81. minutu na teren ušao Mirančuk. Zimsko pojačanje Ivan Ilić propustio je utakmicu zbog povrede.

Bikovi se nalaze tačno na sredini tabele, odnosno 10. poziciji sa 38 osvojenih bodova, dok je današnji rival sakupio jedan manje i trenutno je 12.

Empoli je na svom terenu minimalnim rezultatom 1-0 savladao Leće, u okršaju timova iz donjeg dela tabele. Jedini gol na utakmici postigao je iskusni Frančesko Kaputo u 62. minutu sa penala.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...