Istraga u toku: Sumnjiva još jedna utakmica Srpske lige!

Kako prenosi Sport klub, susret 18. kola Srpske lige Beograd, između OFK Beograda i Sinđelića (2:1) je pod istragom.

Navodno su već pokrenuti inicijalni zahtevi – zatražene izjave od aktera, predstavnika klubova i službenih lica.

Pod posebnom lupom, biće okolnosti postizanja drugog, odlučujućeg, gola Filipa Halabrina u 90. minutu, za pobedu OFK Beograda od 2:1.

„Romantičari“ su prethodno poveli preko Nenada Kudrića, sredinom drugog poluvremena. Izjednačio je Nikola Mikić, iz slobodnog udarca, u 86. minutu i najavio neočekivana uzbuđenja u finišu…

U zavisnosti od izveštaja, konkretan sud o spornom meču daće i Komisija za integritet FS Beograda. Eventualne kazne, prema proceduri, trebalo bi da odmeri disciplinski organ, konkretno sudija Aleksandar Grdinić, piše Sport klub.

Pobeda Novog Pazara protiv IMT-a

U okviru četvrtog kola plej-auta Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara su savladali IMT sa Novog Beograda u gostima sa...