KUP ITALIJE: Fiorentina jednom nogom u finalu! (VIDEO)

U prvoj utakmici polufinala Kupa Italije, Fiorentina je pobedila Kremoneze u gostima 0:2 i tako je jednom nogom u finalu koje se igra na rimskom Olimpiku.

Tokom čitavog meča je bila bolja ekipa Vinćenca Italijana, a pogotovu u prvom poluvremenu.

Pravili su šanse jednom za drugom, a sredinom prvog dela gol je postigao Kabral glavom.

U drugom delu Kremoneze je zapretio par puta Teraćanu i tu su Ljubičasti mogli biti kažnjeni za promašaje.

Ipak, 15 minuta pre kraja, Taivi je skinuo loptu rukom sa gol linije posle šuta Kabrala i pokazan je penal, a defanzivcu domaćih crveni karton.

Siguran je bio Niko Gonzales i gosti su imali velikih 0:2 pred revanš za tri nedelje u Firenci.

ZVEZDA ČEKA RIVALA: FMP savladao Borac u Čačku, uzalud neverovatna partija Tasića protiv bivšeg kluba

Košarkaši FMP-a savladali su Borac u Čačku sa 90-87, u prvoj utakmici četvrtfinala domaće Superlige. Tim iz Železnika je...