KUP KRALJA: Benzema i Vinisijus uništili Barselonu, Real je u finalu (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida naplatili su Barseloni za sve poraze ove sezone u revanš meč polufinala Kupa Kralja.

Izabranici Karla Anćelotija su su slavili 0:4 i tako nadoknadili gol minusa posle poraza u Madridu u prvoj utakmici, i plasirali se u finale.

Prvi gol Madriđani su postigli pred sam kraj prvog poluvremena, pošto je Vinisijus šutirao sa oko 10 metara, a ona se od Ter Štegena odbila u gol.

U drugom delu u prvih 10 minuta su postignuta dva gola.

Prvo je Benzema lepim šutem sa 20 metara povisio na 0:2, a ubrzo je isti igrač sa bele tačke doneo nedostižnih 0:3.

Na 10 minuta pre kraja, Vinisijus je lepo uposlio Benzemu za ubedljivih 0:4 i pravi debakl Barselone pred svojim navijačima.

Niko kao španki veteran: Ljuj ispisao istoriju Evrolige

Košarkaši Real Madrida poveli su sinoć u četvrtfinalu plej-ofa Evrolige protiv Baskonije, a susret je obeležio veteran kraljevskog kluba...